Saturday, February 24, 2018
Home > नेपाली समाचारहरु > समाचार > यसकारण नेपाल आइडल जिते बुद्ध लामाले ! “बुद्ध लामा जिताऔ अभियान” यसरी लाखौं रकम उठाईएको थियो !

यसकारण नेपाल आइडल जिते बुद्ध लामाले ! “बुद्ध लामा जिताऔ अभियान” यसरी लाखौं रकम उठाईएको थियो !

काठमान्डौ,७ असोज | विभिन्न चरण पार गर्दै नेपाल आइडल बन्न सफल एक हुनाहार प्रतिभाका धनि भाग्यमानी एक व्यक्ति हुन् बुद्ध लामा | हिजो कतारमा भएको ग्राण्ड फिनाले घोषणाना उनले जम्मा भोट संख्याको आधा भोट नै पाएका थिए | आइडलमा भोटिङ राउण्ड सुरु भए संगै बलियो समर्थक रहेका पोखराका बुद्धले अन्ततः नेपाल आइडलमा जितको ट्रफी संगै नगत तथा कार समेत प्राप्त गरेका छन् |

उत्कृष्ट तीनबाट विजेता छनोटका लागि ९ करोड ३१ लाख ८३ हजार ३ सय ३५ भोट प्राप्त भएको थियो। जसमध्ये ४ करोड ४८ लाख ४५ हजार २ सय ६३ भोट प्राप्त गर्दै बुद्धले प्रतिष्ठाको पहिलो आवाज नेपाल आइडलको उपाधि जितेका हुन्।यो जितसँगै उनले २० लाख रुपैयाँ, महिन्द्रा केयूभी १०० कार र १५ लाख रुपैयाँको एल्बम कन्ट्र्याक प्राप्त गरेका छन्।

त्यसो त बुद्धलाई जिताउन देश तथा विदेशमा बुद्ध लामा जिताउ अभियान नै संचालन गरिएको थियो | प्याड काटेर देश तथा विदेशबाट रकमहरु उठाईएको थियो |

“बुद्ध लामा जिताऔ अभियान”लाखौ रकम उठेको थियो |बेलायत निवासी बुद्ध लामा समर्थक धर्म तामाङले समेत आफ्नो फेसबुकमा उक्त कुराको जानकारी गराएका थिए | उहाँले “बुद्ध लामा जिताऔ अभियान” लागी एक लाख चार सय नब्बे रुपैया दिएको सामाजिक संजाल मार्फत जानकारी गराएका छन् |

Comments

comments

Leave a Reply

%d bloggers like this: